Reklamları Kapat!

Yapışık Kardeşler Full Tek Parça izle | Yüksek Kalite |

7
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

Yapışık Kardeşler Full Tek Parça izle |Yüksek Kalite|

30 ocak 2015 tarihinde vizyona giren Yapışık Kardeşler filmi Müjdat Gezen'in öğrencilerinden olan İlker Ayrık'ın da oyuncu kadrosunda bulunduğu yerli bir komedi filmidir.. Usta oyuncu ve ülkemizdeki çoğu oyuncunun hocası olan Müjdat Gezen'in başrolünde yer aldığı filmin tam oyuncu kadrosunda İncir Reçeli filmi ilede kendini bizlere sevdiren Halil Sezai Paracıkoğlu, Fırat Tanış ve Erdal Tosun isimlerini görüyoruz..
105 dakika süresindeki filmde yapışık iki kardeşin sıradışı hayat hikayesini komediyle, kahkahayla dolu serüvenini gülerek keyifle izleyeceksiniz.. Ayrıca filmde ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturan İlkey Ayrık yönetmenliğindeki ilk tecrübesini bu film ile denemiş oldu.. Film vizyonda 17 hafta boyunca 1.014.604 seyirci tarafından izlenmiş ve toplamda 10.387.239,95 TL hasılat elde ederek salonlardan kaldırıldı.. Filmin İMDb puanının 2.1 olduğunuda belirterek sizleri film ile baş başa bırakıyoruz, Komedi filmi arıyorsanız boş vaktinizi eğlenceye dönüştürebilecek bir film olmuş, iyi seyirler..

IMDB Puanı: 2.1

Yapım: 2015 - Türkiye

Oyuncular: İlker Ayrık,İlker Ayrık,Hakan Bulut,Ayberk Atilla,Erdal Tosun,Suat Sungur,Suzan Kardeş,Ivana Sert,Halil Sezai Paracıkoğlu,Bülent Şakrak,Fırat Tanış,Yasemin Conka,Eray Yasin Işık,Cengiz Okuyucu,Müjdat Gezen,Atilla Arcan,İlhan Daner,Ercan Bostancıoğlu,Muharrem Türkseven

Kategori: 2015 Filmleri, Komedi Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 763 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.