Reklamları Kapat!

Yangın Var Full izle | Yüksek Kalite |

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

Yangın Var Full izle |Yüksek Kalite|

Yangın Var filmi özellikle oyuncu kadrosu ile izlenecek filmler listesinde yer alması gereken ve izlenmesi gereken bir film olduğunu söyleyebiliriz.. Başrolünde usta oyuncu Erkan Can’ın yer aldığı filmde özlelikle Leyla İle Mecnun dizinde gönlümüze taht kurmuş Hırsız Yavuz karakterini canlandıran Osman Sonant ve ünlü sanatçı ve aktör Yavuz bingöl gibi isimlerde oyuncu kadrosunda yer alıyor.. Bayam Başrol olarak Nesrin Cevadzade’nin yer aldığı Yangın Var filminin temasında ülkemizda olan sönmek bilmeyen bir Yangındna bahsediliyor aslında ama anlayana..
Filmde Koşman adında artvinli bir itfaiyeci trabzonda bir kasabada itfaiyeci olarak göreve başlamıştır, ancak küçük bir sorun vardır kasabada itfaiye olmadığından yangıları el ile su taşıyıp söndürmeye çalışıyorlar ve buda oldukça zor olduğundan yangınlar söndürülemiyor.. Diyarbakır’dan itfaiye isteğinde bulunan belediye başkanına cevap gelir ve itfaiye verilecektir, Başkan hemen Koşman’a haber verir ve Koşman biraz isteksizcede olsa Diyarbakıra doğru yola çıkar, Diyarbakıra varan koşman itfaiye’yi görünce çok mutlu olur ünkü onun çin itfaiye araçları bir tutkudur.. Hemen araca biner ve gerekli evrak işlemlerinin tamamlanması içinde Trabzona gelmesi gereken Nesrin Cevadzade’de ona itfaiyede eşlik eder.. Yol boyunca ikili birbirine oldukça yakınlaşır önce artvine memleketine Koşman’ın annesinin yanına ziyarete giderler ardından Rize’ye ordanda Trabzona.. Bu ikilinin yol boyunca yaşadığı komik, trajikomik hikayeler sizi oldukça etkileyecektir.. Birbirlerinden hoşlanan bu ikili acaba kendi içlerindeki yangını söndürebilecekler midir? Ölmeden önce Mutlaka izlemeniz gereken bir film..

IMDB Puanı: 6.6

Yapım: 2011 - Türkiye

Kategori: 2011 Filmleri, 720p Film izle, Aile Filmleri, Film izle, Genel, HD Film izle, Komedi Filmleri, Ölmeden Önce İzle, Romantik Filmler

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 763 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.