Reklamları Kapat!

Şimdi ya da Asla 720p izle | Yüksek Kalite |

1
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

Şimdi ya da Asla 720p izle |Yüksek Kalite|

Şimdi ya da Asla filmi başrolünde Morgan Freeman ve Jack Nicholsun’un bulunduğu muhteşem bir filmdir.. Dram, Komedi ve Macera türündeki bu film 97 dakika boyunca sizi hem güldürüp eğlendirecek hemde zaman zaman üzecek..
Çok zengin bir adam olan Edward ile basit bir fakir araba tamircisi olan Carter çok farklı dünyaların insanı olsalarda sağlık sorunları onların hayatlarını ummadıkları bir şekilde kesiştirecektir.. İkiside ağır hasta olan bu iki yaşlı adam çok az ömürleri kaldığını öğrenince ölmeden önce hayatlarının geri kalanını yapmak isteyipte yapamadığı her şeyi yaparak geçirme kararı alırlar.. Carter fakir bir adamdır ama Edward tüm masrafları karşılayacağını belirtmiştir.. Ölümü unutup binbir türlü macera yaşayacakları yola çıkan bu ikili yolculuk sırasında çok sıkı birer dost olacaklardır.. Hayatlarında hiç olmadıkları kadar mutlu olan ikiliyi bekleyen kötü bir talih vardır, ölüm..Ölmeden Önce Mutlaka izlemeniz gereken filmlerden biri olan Şimdi ya da Asla filmini özellikle Morgan Freeman severlere öneririz..

IMDB Puanı: 7.4

Yapım: 2008 - ABD

Yönetmen: Rob Reiner,Rob Reiner

Oyuncular: Jack Nicholson,Morgan Freeman,Serena Reeder,Sean Hayes,Jonathan Mangum,Beverly Todd,Rob Morrow,Ian Anthony Dale,Noel Gugliemi,Alfonso Freeman,Nikki Novak,Rowena King,Amber Mead,MaShae Alderman

Kategori: Dram Filmleri, En İyi 50 Film, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Ölmeden Önce İzle

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 763 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.