Reklamları Kapat!

Karaoğlan Full HD 720p Tek Parça izle | Yüksek Kalite |

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

Karaoğlan Full HD 720p Tek Parça izle |Yüksek Kalite|

11 Ocak 2013 Tarihinde vizyona giren Karaoğlan filmi Tarih derslerinde gördüğümüz işlediğimiz Moğol istilalarını beyaz perdede gerçekçi bir şekilde izlememizi sağlayacak olan başarılı bir filmdir..
Filmde Moğollar, Türklerin huzur dolu yurdu Anadolu kapılarına dayanmışlardır. Türk-Moğol savaşı çıkmak üzeredir. Bütün dünyayı ateşe veren Moğol istilasından korunmanın tek yolu Türk devletleri arasında birlik oluşturmaktır. Altın Orda Devleti de bu birliğe katılmak istemektedir.
Bu birliği gerçekleştirmenin tek yolu, Çise Hatun’un Altın Orda’ya gelin gitmesidir. Ancak başlarında Camoka’nın olduğu Moğollar, bu birliği engellemek için Çise Hatun’u yok etmeye kararlıdırlar.
Ancak Camoka’nın işi o kadar da kolay değildir. Karşısında efsane kahraman Karaoğlan vardır.
Anadolu’dan başlayıp Kafkas dağlarında uzanacak heyecan ve tehlike dolu yolculuk, on binlerce kişilik üç dev ordunun kıran kırana savaşına yol açar.
Anadolu’nun kaderi Karaoğlan’ın elindedir. Ele avuca sığmayan güzeller güzeli Bayırgülü, Asya’nın en iyi kılıç kullanan adamı Baybora, büyük savaşçı Balaban ve Karaoğlan’ın akıl hocası Çalık, bu büyük destanın kader ortaklarıdır.
Oyuncu Kadrosunda; Özlem Yılmaz , Turgay Tanülkü , Müge Boz , Hasan Yalnızoğlu , Hakan Karahan isimlerinin yer aldığı filmde Yönetmenliği Kudret Sabancı üstlenirken Senaryosunu Kudret Sabancı , Rana Mamatlıoğlu ve Melek Öztürk yazarken Yapımcılığınıda Erol Avcı Üstlenmiştir..
110 Dakika uzunluğunda ki Karaoğlan filmi İMDB’den ise 4.4 puan almıştır..
hdfilmarenasi.com iyi seyirler diler..

IMDB Puanı: 4.4

Yapım: 2013 - Türkiye

Kategori: 2013 Filmleri, Genel, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Tarih Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 763 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.