Reklamları Kapat!

Guguk Kuşu Türkçe Dublaj Full İzle | Yüksek Kalite |

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

Guguk Kuşu Türkçe Dublaj Full İzle |Yüksek Kalite|

1975 yılında çekimi tamamlanan ve aynı yıl vizyona giren, imdb listelerinde top 50 listesinden bulunması nedeniyle konumu sinema sektöründe büyük önem arz ediyor. Film biraz sakin ilerlemesine rağmen izleyiciyi sıkmadığını söyleyebiliriz. 8,8’lik puanıyla sitemizde bulunan filme yukarıda bulunan değerlendirme yıldızlarından birini seçerek sizde kendi nazarınızda bulunan film puanını değerli izleyicilermizle paylaşabilirsiniz.
Filmin Konusu:
Sabıkası bulunan çılgın bir adam deli damgası yedikten sonra akıl hastanesine gönderilir. Bulunduğu hastanede ruh hastalarına destek olan ve onları bu sıkı yönetimden kurtarmak isteyen adam ilaç almayı başta reddetse de içmediği takdirde ilacın hiç olmadık yerlerinden enjekte edileceğini durunca mecmuren ilaçlarını içmeye karar verir. Burada bulunan tedavi uzmanlarıyla kısa sürede arasını bozan aslında hasta olmayan adam buradan çıkmanın yollarını ararken hastalarla beraber dışarı çıkmanın ve bazı sosyal aktivitelerde bulunanmanın yollarını arayacaktır. Bir kadın doktorun kendisine fena biçimde taktığını ve onunla da mücadele etmenin zor olacağını anlayan adam kafasında planlar yapacak ve onun bu hamlelerini boşa çıkarmak için çaba gösterecektir.
Milos Forman yönetmenliğinde çekilen filmi günümüzde bile sıkılmadan izleyeceğini umuyor hdfilmarenasi.com olarak iyi seyirler diliyoruz

IMDB Puanı: 8.0

Yapım: 1975 - ABD

Kategori: Dram Filmleri, Editör Önerisi, En İyi 50 Film, IMDb 7.0+, IMDb TOP 250

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 763 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.