Reklamları Kapat!

23 Numara – The Number 23 izle Türkçe Dublaj Full HD | Yüksek Kalite |

1
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

23 Numara – The Number 23 izle Türkçe Dublaj Full HD |Yüksek Kalite|

23 Numara – The Number 23 filmi 2007 Arjantinde çekilmiş Aksiyon , Gerilim ve Gizem türünde bir filmdir..Jim Carrey , Logan Lerman , Rhona Mitra , Lynn Collins , Virginia Madsen gibi başarılı isimlerin bulunduğu oyuncu kadrosu ilede dikkat çeken film 23 sayısının gizemini anlatıyor..
Film Hakkında
23 Numara – The Number 23 filminde 23 sayısını koyu bir saplantı hâline getiren Walter Sparrow,bir zamanlar ideal olan hayatını hem kendisinin hemde sevdiklerinin ölümüne yol açabilecek bir psikolojik işkence cehennemine dönüştürüyor. Bir türlü okumaktan kendini alamadığı 23 Numara adlı gizemli romanın etkisiyle, karısı Agatha ve oğlu Robin’le hayatına devam edebilmek için geçmişindeki sırların kapısını açmaya mecburdur..
Bu Gizemli Kitap, Walter’a karısı Agatha tarafından kendisine doğumgünü hediyesi olarak verilmiştir ve konu aldığı tüyler ürpertici ve gizemli cinayet, karanlık ve tuhaf biçimde adeta Walter’ın hayatını yansıtırmışçasına anlatılmaktadır..Kitaptaki ana karakter olan dalgın dedektif Fingerling’in hayatı, Walter’ın kendi geçmişini çağrıştıran anlarla doludur ve Kitabın dünyası canlanmaya başladıkça, Walter onun en korkunç ve kışkırtıcı bölümünün girdabına kapılmaya başlar: Bu gerçek iseFingerling’in 23 sayısının gizli gücüne duyduğu saplantıdır..
Bu saplantı kitaptan yayılıp, Walter’ı kontrol etmeye etkisi altına almaya başlar.Walter artık Hayatında ki her yerde bu sayıyı görmektedir ve Fingerling’le aynı korkunç suçu, yani bir cinayet işlemeye mahkum olduğuna inanmaya başlar.Kabus gibi hayaller Walter’ın aklını esir almıştır.Bu hayallerde karısı ve aile dostları Isaac French’in başına korkunç olaylar gelmektedir.Bu durumda Walter’ın kitaptaki gizemleri çözmek için umutsuzca çırpınmaktan başka çaresi kalmıyor..
Walter bu gizemli 23 sayısının ardındaki gücü çözdüğünde geleceğinide değiştirebilecektir..
hdfilmarenasi.com farkı ile HD 720p ve Türkçe Dublaj kalitesi ile filmi sitemizden izleyebilirsiniz..İyi Seyirler Dileriz..

IMDB Puanı: 6.2

Yapım: 2007 - ABD

Kategori: 720p Film izle, Aksiyon Filmleri, Film izle, Genel, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, HD Film izle, Psikolojik Filmler

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 763 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.